Tillbaka till samtliga rapporter

Den vita markeringen på övergångsstället är nästan helt bortsliten. Syns inte på vägen att det är en övergång. Gäller över Jakobsgatan, vid korsningen mot Norregatan.

Rapporterat i kategori Vägmärken och skyltar av Linda Cecilia, 20:59, sön 9 augusti 2020

Skickades till Skurups kommun, mindre än en minut senare

Den vita markeringen på övergångsstället är nästan helt bortsliten. Syns inte på vägen att det är en övergång. Gäller över Jakobsgatan, vid korsningen mot Norregatan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Ursäkta för sent svar. Detta blev åtgärdat under hösten.

    Mvh Kommunteknik

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:35, fredag 15 januari 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?