Tillbaka till samtliga rapporter

Den vita markeringen på övergångsstället är nästan helt bortsliten. Syns inte på vägen att det är en övergång. Gäller övergången på Höstgatan, i korsningen vid Sommarstigen.

Anonym rapport i kategori Vägmärken och skyltar, 21:04, sön 9 augusti 2020

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Den vita markeringen på övergångsstället är nästan helt bortsliten. Syns inte på vägen att det är en övergång. Gäller övergången på Höstgatan, i korsningen vid Sommarstigen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Kommer att målas inom kort.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:32, tors 3 september 2020

  • Fortfarande inte åtgärdat.

    Tillstånd ändrat till: Öppen

    Postat anonymt 13:11, fre 11 september 2020
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Denna målning är beställd, kommer att göras så fort som möjligt.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:21, mån 14 september 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.