Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning fungerar ej

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Gun-Britt Jelvemark, 12:32, lör 12 september 2020

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Gatubelysning utanför Skomakaregatan 41 fungerar ej.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi håller på att köra rondering, sen kommer alla felen rättas till.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:27, mån 14 september 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 12:57, lör 10 oktober 2020

  • Hej,

    Detta ärende är fortfarande öppet. Antagligen är det inte aktuellt längre. Vi kommer markera det löst. Om ärendet inte blivit löst, skapa då ett nytt så undersöker vi det då.

    Mvh Kommunteknik

    Postat av Skurups kommun (Anton Lanz) 10:12, torsdag 21 januari 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?