Tillbaka till samtliga rapporter

Sedan kanske ett år tillbaka så tänds gatubelysningen mellan prästgatan 12 och 14 som den ska på kvällen, men sen står den o blinkar med en eller ett par minuters mellanrum under någon stund/timmar för att sedan släckas helt.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 20:22, tis 15 september 2020

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Sedan kanske ett år tillbaka så tänds gatubelysningen mellan prästgatan 12 och 14 som den ska på kvällen, men sen står den o blinkar med en eller ett par minuters mellanrum under någon stund/timmar för att sedan släckas helt.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej,

    Detta ärende är fortfarande öppet. Antagligen är det inte aktuellt längre. Vi kommer markera det löst. Om ärendet inte blivit löst, skapa då ett nytt så undersöker vi det då.

    Mvh Kommunteknik

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Skurups kommun (Anton Lanz) 10:13, torsdag 21 januari 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?