Tillbaka till samtliga rapporter

Precis när vägen delar sig är det en skylt som någon verkar ha kört på.

Rapporterat i kategori Vägar (Riksvägar/Trafikverket) av kevin Jönsson, 19:27, onsdag

Skickades till Trafikverket, 12 timmar, 42 minuter senare

Ser ut som att någon har kört på skylten för ca 1 vecka sedan. Vet inte om någon redan har rapporterat in detta men jag gör det för säkerhets skull. Precis när vägen delar sig till 2 vägar finner ni skylten, precis i ''V:et''.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Kategori ändrat från ‘Gator, skyltar och parkering’ till ‘Vägar (Riksvägar/Trafikverket)’

    Postat av Klippans kommun (Michel Tränefors) 08:05, torsdag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?