Tillbaka till samtliga rapporter

Stolpe till gatubelysning ligger avkörd på marken

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 03:05, torsdag

Skickades till Ockelbo, 5 minuter senare

Det börjar bli mörkt nu så det skulle vara trevligt om lampan började lysa igen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, Ditt ärende är mottaget och felanmält.

    Postat anonymt 09:05, torsdag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?