Tillbaka till samtliga rapporter

Plattor på gångbanan har rest sig.

Anonym rapport i kategori Gång- och cykelbana, 13:14, fre 9 oktober 2020

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Framför ett par villor på Långgatan, 15 och 17, har plattorna typ lossnat och sticker upp. De är så höga så de äldre som går där snubblar över dem .

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Kommer att fixas under hösten

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:25, mån 12 oktober 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 13:24, fre 6 november 2020

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 21:43, lör 5 december 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.