Tillbaka till samtliga rapporter

Belysningsstolpe fungerar ej.

Anonym rapport i kategori Gång- och cykelbana, 07:19, mån 12 oktober 2020

Skickades till Skurups kommun, mindre än en minut senare

Belysningsstolpe fungerar ej.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Kommer att bytas så fort som möjligt

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:26, mån 12 oktober 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.