Tillbaka till samtliga rapporter

Gatulampa lyser ej åter

Rapporterat i kategori Övrigt av Annika, 18:11, lördag 17 oktober 2020

Skickades till Östra Göinge kommun, 3 minuter senare

Gatulampa lyser ej. Väldigt mörkt.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej Tack för din anmälan. Felsökning påbörjas inom kort.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Östra Göinge kommun (Östra Göinge kommun Samhällsbyggnad) 06:46, måndag 19 oktober 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?