Tillbaka till samtliga rapporter

Gatulampa lyser ej åter

Rapporterat i kategori Övrigt av Annika, 18:11, lördag 17 oktober 2020

Skickades till Östra Göinge kommun, 3 minuter senare

Gatulampa lyser ej. Väldigt mörkt.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej Tack för din anmälan. Felsökning påbörjas inom kort.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Östra Göinge kommun (Östra Göinge kommun Samhällsbyggnad) 06:46, måndag 19 oktober 2020

  • Hur går felsökningen?

    Postat av Annika 21:59, onsdag 11 november 2020

  • Hej Var ej endast ljuskällan som var trasig utan här är ett kabelfel vilket behöver lokaliseras. Har tyvärr ingen tidplan på när det kan var åtgärdat då kabelfel ännu inte är lokaliserat.

    Postat av Östra Göinge kommun (Östra Göinge kommun Samhällsbyggnad) 08:37, torsdag 12 november 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 21:07, lördag 14 november 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?