Tillbaka till samtliga rapporter

Belysningsstolpen mitt på Jordbrukaregränd fungerar ej.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 06:30, mån 19 oktober 2020

Skickades till Skurups kommun, 5 minuter senare

Belysningen mitt på Jordbrukargränd fungerar ej sedan i fredags.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Kommer att byta lampan så fort som möjligt

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 06:40, mån 19 oktober 2020

  • Gatubelysningen var utbytt 1.5 timme efter rapporteringen till Fixamingata! Otroligt bra service!

    Postat anonymt 08:43, mån 16 november 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.