Tillbaka till samtliga rapporter

Sopor vid vändstenen

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning av Kristoffer Alpsjö, 15:15, måndag 26 oktober 2020

Skickades till Tierp, 5 minuter senare

Se foto. Rapporterat för ett år sedan också.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fick svar från kommunen att detta var vägverkets ansvar, mejlade dem direkt. Fick svar inom 1 dygn att de skulle skicka ut sin entreprenör för att städa. Jag har inte kontrollerat att det är gjort.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Kristoffer Alpsjö 16:32, måndag 23 november 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?