Tillbaka till samtliga rapporter

Hundtastgård Älvängen

Rapporterat av Android i kategorin Hundrastgårdar, anonymt 15:10, tors 29 oktober 2020

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Önskar grus vid ingången till rastgården. Börjar bli en stor lerpöl vid grinden.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din rapport! Vi överför ärendet till ansvarig enhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 16:25, tors 29 oktober 2020

  • Hej Platsen som är utsatt stämmer inte . Men om det gäller hundrastgården(vid Madenskolan ) så har en av våra medarbetare varit där för att lösa problemet . Mvh Henrik Thell

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:47, mån 2 november 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.