Tillbaka till samtliga rapporter

Alger och sönder

Anonym rapport i kategori Lekplatser, 12:36, tis 3 november 2020

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Det är inte åtgärdat efter sommarsemestrarna som utlovat.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi har varit och gjort vid dessa saker i sommar, vi kommer att fixa till detta så fort som möjligt. Just denna lekplats är där mycket skadegörelse på så det är inte lätt att håla den i bra skick men den besiktigas varje vecka.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:07, tis 3 november 2020

  • Hej,

    Detta ärende är fortfarande öppet, antagligen är det löst eller inte längre aktuellt. Vi kommer markera det löst. Om ärendet inte blivit löst, skapa då ett nytt så undersöker vi det då.

    Mvh Kommunteknik

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Skurups kommun (Anton Lanz) 12:06, fredag 22 januari 2021

  • Fortfarande inte löst och aldrig åtgärdat.

    Postat anonymt 12:43, tisdag 26 januari 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?