Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning fungerar ej i vändplats. Utanför hus Odengatan 40.

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Lena Svensson, 22:01, ons 2 december 2020

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Var vänlig fixa ny glödlampa i gatubelysning. Väldigt mörkt och skumt när den ej fungerar.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Lena Svensson 08:49, lördag 2 januari 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?