Tillbaka till samtliga rapporter

Krossat glas på tarvstigen, cykelvägen mellan Poppelvägen och travgatan.

Anonym rapport i kategori Nedskräpning, 10:44, mån 14 december 2020

Skickades till Skurups kommun, mindre än en minut senare

Krossat glas ligger på cykelvägen, Travstigen, mellan Poppelvägen och Travgatan. Ligger längs med stenmuren. Har legat där ett tag.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fixat.

    Mvh Kommunteknik

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:05, fredag 15 januari 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?