Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning ur funktion

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 23:01, mån 21 december 2020

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

En vecka tillbaka har gatubelysningen varit ur funktion. Gäller endast 1st gatubelysning, nere i vändzonen. Adress Kullaborgsvägen 2

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Lampan är fixad. God Jul o Gott Nytt År.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:25, tis 22 december 2020

  • Fungerade mycket bra, och är nöjd med jobbet som har utförts. Åtgärdas snabbt

    Postat anonymt 06:43, tisdag 19 januari 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?