Tillbaka till samtliga rapporter

Slocknad gatubelysning

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Christer Sjöstedt, 09:07, tis 29 december 2020

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Gatubelysning armatur slocknat längst ner på gatan intill lekplatsen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Christer Sjöstedt 13:52, tisdag 26 januari 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?