Tillbaka till samtliga rapporter

Krossat glas

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 13:10, lördag 2 januari 2021

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Krossad glasflaska på trottoaren

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fixar detta under dagen

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:32, måndag 4 januari 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?