Tillbaka till samtliga rapporter

Gc-belysning sönder

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Jonas, 09:06, fredag 8 januari 2021

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Snart 1 vecka gammalt fel

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi har varit och el säkrat stolpen sen tar det tid att få hem ny stolpe och armatur

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:30, fredag 8 januari 2021

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Jonas 09:33, fredag 5 februari 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?