Tillbaka till samtliga rapporter

Trädgren

Rapporterat av Android i kategorin Park, träd och buskage, anonymt 08:15, torsdag

Skickades till Klippans kommun, 5 minuter senare

Hänger ut på vägen och kan slå i vindruta på större fordon

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Åtgärdat

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:57, torsdag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?