Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig belysningsstolpe på gångbana

Anonym rapport i kategori Gång- och cykelbana, 13:20, torsdag

Skickades till Alingsås kommun, 4 minuter senare

En belysningsstolpe är trasig på gångbanan Näckrosgatan vid bäcken/lekplatsen. Det är stolpen som står precis vid övergångsstället vid Smålandsgatan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?