Tillbaka till samtliga rapporter

Affischplats

Rapporterat i kategori Nedskräpning av Johanna Talje, 10:10, fredag 15 januari 2021

Skickades till Göteborgs kommun, 5 minuter senare

Trasigt och skräpigt. Sedan innan jul.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Det konstant skräpigt kring affischstället. Luckorna har legat som på fotona i ett sedan innan nyår.

    Postat av Johanna Talje 10:41, fredag 12 februari 2021
    Fortfarande öppen, via enkät

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?