Tillbaka till samtliga rapporter

Hela gröna gatan full med skräp

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning av Axel Salomonsson, 16:40, tisdag

Skickades till Göteborgs kommun, 5 minuter senare

Här skyller ni ju på fastighetsägaren, men hsb tar inte sitt ansvar. Jag har anmält detta till er flera gånger. Det är alltid lika skräpigt.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?