Tillbaka till samtliga rapporter

Jägerdorf ser ut som en soptipp

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning av Axel Salomonsson, 16:39, tisdag

Skickades till Göteborgs kommun, mindre än en minut senare

Hela jaegerforfsplatsen OCH hela slottskogsgatan upp till mariaplan är grovt nedskräpade.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?