Tillbaka till samtliga rapporter

Trasigt brunnslock

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 11:16, torsdag 8 april 2021

Skickades till Östra Göinge kommun, 3 minuter senare

Trasigt brunnslock

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej Tack för din anmälan Kommer att åtgärdas nom kort.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Östra Göinge kommun (Östra Göinge kommun Samhällsbyggnad) 11:25, torsdag 8 april 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?