Tillbaka till samtliga rapporter

Skräp som fått ligga i månader trots anmälning x flera.

Rapporterat i kategori Nedskräpning av Karin olsson, 10:53, söndag 9 maj 2021

Skickades till Göteborgs kommun, 2 minuter senare

Detta skräp har legat här i månader och det ser fruktansvärt ut. Som en soptipp där råttorna får härja fritt. Det skrivs i tidningar om råttinvasion, en kan ju förstå när det tillåts ligga lager av skräp som ingen tar hand om. Tyvärr har jag inga bilder då jag valde att spela in hur skräpigt det är, och det går tydligen inte att ladda ned filmer här. Bara skicka någon som kan röja upp.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?