Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig trottoar /gata

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelbana av Eeemma Aae, 15:47, tisdag 13 juli 2021

Skickades till Göteborgs kommun, 2 minuter senare

Trasigt sedan länge

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?