Tillbaka till samtliga rapporter

Sönderkörd och smutsig gång/cykelbana och sönderkörda träd

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 11:31, onsdag 14 juli 2021

Skickades till Stenungsund, 4 minuter senare

Sönderkörd och smutsig gång/cykelbana och sönderkörda träd/grenar. Två villa ägare som utför stora markarbeten som använder gångbanan med tungtrafik och spiller lera och jord mm.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?