Tillbaka till samtliga rapporter

Skräp utmed hela trottoaren/vägen

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning av Eeemma Aae, 09:00, fredag 16 juli 2021

Skickades till Göteborgs kommun, 4 minuter senare

Det ligger skräp utmed hela vägen och trottoaren från vågmästareplatsen till wieselgrensplatsen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Här ligger det fimpar och div skräp varje dag. Staden borde sätta upp papperskorgar/soptunnor. Liksom på flera andra ställen i staden är det långa sträckor utan soptunna/papperskorgar!

    Postat av Eeemma Aae 08:02, söndag 12 september 2021
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Fortfarande öppen, via enkät, 08:24, söndag 10 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?