Tillbaka till samtliga rapporter

Överfullt med sopor och råttor

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 08:44, lördag 17 juli 2021

Skickades till Stenungsund, mindre än en minut senare

Överfullt med sopor och råttor redan på fredagkvällen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?