Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig asfalten i mitten av cykel/gångbanan, grus från vintern kvar på sidorna.

Anonym rapport i kategori Gång- och cykelvägar, 13:09, tors 22 juli 2021

Skickades till Kil, 1 minut senare

Det är svårt när man kommer på cykel med så mycket grus på kanterna, risk för omkull körning. Mitten av banan samma sak.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 11:35, lör 21 augusti 2021

  • Hej, en större åtgärd är under planering gällande gångvägen. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 15:23, tors 26 augusti 2021

  • Fortfarande öppen, via enkät, 19:39, lör 18 september 2021

  • Fortfarande öppen, via enkät, 00:05, tis 19 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?