Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig lampa

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 21:52, sön 8 augusti 2021

Skickades till Kil, 2 minuter senare

Lampan vid korsningen på Hagagatan 20.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Lampan lagades i mars men är nu svart igen.

    Postat anonymt 09:44, lör 28 augusti 2021

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 19:33, mån 6 september 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.