Tillbaka till samtliga rapporter

Gång cykelbana är över växt av häcken

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 23:38, torsdag 19 augusti 2021

Skickades till Stenungsund, 1 minut senare

Gång cykelbana är över växt av häcken från husen mittemot skolan, går inte att mötas och dålig sikt.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 07:15, fredag 17 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?