Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysling fungerar oftast inte, blinkar ibland

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 17:24, tors 2 september 2021

Skickades till Kil, 1 minut senare

Felanmäldes för ca. 1år sedan. Fick sedan meddelande att det var klart men lampan lyser fortfarande inte.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, då felanmäler jag lampan. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 07:31, fre 3 september 2021

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 21:26, tors 30 september 2021

  • Hej, då felanmäler jag lampan igen. Enligt rapport var ljuskällan bytt den 16/9. De får kolla igen vad felet kan bero på. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:19, fre 1 oktober 2021

  • Tack för återkoppling. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:28, fre 1 oktober 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.