Tillbaka till samtliga rapporter

Belysning gångban ur funktion

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 21:22, fre 10 september 2021

Skickades till Kil, 2 minuter senare

Belysning ur funktion

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, jag har felanmält lampan. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 12:28, mån 13 september 2021

  • Ska tilläggas att den tänds tillsammans med de andra lamporna men efter en kort stund börjar den blinka för att sedan helt lägga av.

    Mvh Johan

    Postat anonymt 19:17, mån 13 september 2021

  • Den fungerar för det mesta men jag hör av mig om det fortsätter :)

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 21:54, fre 8 oktober 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.