Tillbaka till samtliga rapporter

Lyser ej

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 08:35, ons 15 september 2021

Skickades till Skurups kommun, 5 minuter senare

Lyser ej

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan,

    Reparationsperioden varierar beroende på den aktuella belysningsstolpen. Vi meddelar när belysningen åter är i bruk.

    Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:55, ons 15 september 2021

  • Hej,

    Nu har ärendet åtgärdats.

    Tack för ni använt FixaMinGata.

    Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:06, mån 20 december 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.