Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatulampa

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning av Anonym, 20:29, lör 23 oktober 2021

Skickades till Kil, 1 minut senare

Trasig lampa vid övergångsställe.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, jag har felanmält lampan. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 07:15, mån 25 oktober 2021

  • Hej, nu ska lampan lysa igen. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:43, tors 18 november 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?