Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatulampa

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning av Anonym, 20:32, lör 23 oktober 2021

Skickades till Kil, 2 minuter senare

Trasig lampa i korsning. Tacksam åtgärd.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, lampan är nu felanmäld. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 07:21, mån 25 oktober 2021

  • Hej, nu ska det lysa igen. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:52, tors 18 november 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?