Tillbaka till samtliga rapporter

Dålig skyltning på Fräkne gränd 5

Rapporterat i kategori Vägmärken och skyltar av Martin Ström, 18:57, sön 24 oktober 2021

Skickades till Kungälv, 2 minuter senare

Under 3 års tid har vi haft svårt att hitta till mina svärföräldrar i Kungälv. Deras adress Fräkne gränd 5 är felaktigt utmärkt på Google Maps samt att det saknas tydlig skyltning på deras gata. Jag önskar detta åtgärdat snarast möjligt!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?