Tillbaka till samtliga rapporter

Nedfallet träd tvärs över gång och cykelbana

Rapporterat i kategori Parker och grönområden av Mikael Balte, 12:43, onsdag 27 oktober 2021

Skickades till Sollentuna, 1 minut senare

Upptäckt idag på löprundan. Lite knepigt att ta sig under

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Mikael Balte 13:10, onsdag 24 november 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?