Tillbaka till samtliga rapporter

Mörkt

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 19:47, onsdag 27 oktober 2021

Skickades till Surahammar, 3 minuter senare

Bron upplevs mörk och otrygg kvällar. Återmontera belysningsstolpe mitt på bro?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?