Tillbaka till samtliga rapporter

Råttor vid återvinningsstationen SH

Rapporterat av iOS i kategorin Avfall och återvinning av Per-Olof Wikman, 17:37, fre 12 november 2021

Skickades till Stenungsund, 3 minuter senare

Hej. Skulle slänga skräp och det var helt fullt med råttor runtom och dom gav sig även på mig och klättrade på bilen, var säker 30-40 st svårt att se i mörkret. Behöver läggas råttgift och saneras snarast!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?