Tillbaka till samtliga rapporter

Blockerad trottoar

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 08:56, lör 4 december 2021

Skickades till Göteborgs kommun, 3 minuter senare

Dålig snöröjning dessutom vid ett övergångsställe.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Ja när snön smälte efter ett par veckor men fram tills dess så var det skandal.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:15, måndag 3 januari 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?