Tillbaka till samtliga rapporter

Skylt och linje.

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 13:08, tis 7 december 2021

Skickades till Göteborgs kommun, 1 minut senare

Lämna företräde. Linje utsliten och skylt på fel håll.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 13:25, tisdag 4 januari 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.