Tillbaka till samtliga rapporter

Blinkande gatubelysning

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 18:42, tis 7 december 2021

Skickades till Kil, 2 minuter senare

Blinkande gatubelysning

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, jag har felanmält den blinkande lampan. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:53, ons 8 december 2021

  • Fortfarande öppen, via enkät, 19:12, tisdag 4 januari 2022

  • Hej, nu ska lampan vara bytt. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:54, torsdag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?