Tillbaka till samtliga rapporter

Skräp från McDonalds mest

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 10:41, tors 30 december 2021

Skickades till Göteborgs kommun, 3 minuter senare

På denna parkering och på gatan/trottoaren!!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 08:45, söndag 30 januari 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?