Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning, Dallidsvägen 20/22, Kil

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 14:06, måndag 10 januari 2022

Skickades till Kil, 4 minuter senare

Gatubelysningen/lampan som står på tomtgränsen mellan Dallidsvägen 20 och 22 lyser inte. Har varit ur funktion sedan före jul.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, lampan är felanmäld. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 07:42, tisdag 11 januari 2022

  • Hej, lampan ska nu lysa igen. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:20, torsdag 27 januari 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.