Tillbaka till samtliga rapporter

Ett brunnslock ligger vid sidan av brunnen i början av cykelvägen mellan smultronstigen 26 och 28.

Anonym rapport i kategori Gång- och cykelvägar, 18:57, fredag 14 januari 2022

Skickades till Kil, 2 minuter senare

Brunnslocket ligger ofta vid sidan av. Ligger det på så ligger det snett. Denna gången var det fastfrusen i marken bredvid. Ingen gatubelysning så risken är stor att någon cyklar rakt i och skadar sig rejält

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej! Kollar upp brunnslocket idag måndag för att göra en åtgärd. Med vänlig hälsning Thomas

    Postat anonymt 07:05, måndag 17 januari 2022

  • Hej! Nu är locket på plats. Med vänlig hälsning Thomas

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:46, måndag 17 januari 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.