Tillbaka till samtliga rapporter

Skymd belysning, mörk gata

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 06:09, söndag 23 januari 2022

Skickades till Kil, mindre än en minut senare

Gatubelysningen är såpass skymd att större del av gatan är helt mörk. Någon form av åtgärd vore bra för i dagsläget är det helt svart i området.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Inte fått återkoppling

    Postat anonymt 07:11, söndag 20 februari 2022
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Fortfarande öppen, via enkät, 08:00, söndag 20 mars 2022

  • Fortfarande öppen, via enkät, 18:03, söndag 17 april 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?